Dropsolid Rocketship Core (5.0.0-alpha35) - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: more
lt: daugiau

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Event
lt: Įvykis

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Phone
lt: Telefonas

en: Company
lt: Įmonė

en: Event overview
lt: Įvykio apžvalga

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Time format
lt: Laiko formatas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Submissions
lt: Pateikimai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Company name
lt: Įmonės pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Add @type
lt: Pridėti @type

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Nothing
lt: Nieko

en: Boolean value
lt: Boolean reikšmė

en: Options elements
lt: Parinkčių elementai
