Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to ka translation catalogue (40 entries)

en: tags
ka: ტეგები

en: Forms
ka: ფორმები

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Description
ka: აღწერა

en: Tags
ka: ტეგები

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Small
ka: პატარა

en: Text
ka: ტექსტი

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Open link in new window
ka: ბმულის ახალ ფანჯარაში გახსნა

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Page
ka: გვერდი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე

en: Default language
ka: საწყისი ენა

en: Front page
ka: მთავარი გვერდი

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: characters
ka: სიმბოლოები

en: Italic
ka: დახრილი

en: Global
ka: გლობალური

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი

en: Nothing
ka: არაფერი
