Dropsolid Rocketship Core (5.0.2) - en to eu translation catalogue (93 entries)

en: tags
eu: etiketak

en: Forms
eu: Formularioak

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Description
eu: Azalpena

en: more
eu: gehiago

en: Action
eu: Ekintza

en: Tags
eu: Etiketak

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: all
eu: denak

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: True
eu: Egiazkoa

en: Small
eu: Txikia

en: View
eu: Bista

en: Event
eu: Gertaera

en: Text
eu: Testua

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Created
eu: Sortua

en: Node
eu: Nodoa

en: Open link in new window
eu: Esteka irekita lehio berrian

en: All
eu: Guztiak

en: Date format
eu: Data formatua

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: View all
eu: Erakutsi guztia

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Default language
eu: Hizkuntz lehentsia

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: Front page
eu: Azaleko orria

en: Buttons
eu: Botoiak

en: Your message has been sent.
eu: Zure mezua bidali da.

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Submissions
eu: Bidalketak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Bold
eu: Lodia

en: Italic
eu: Etzana

en: Global
eu: Globala

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: More link
eu: Esteka gehiago

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Underline
eu: Azpimarratu

en: Ordered list
eu: Zerrenda ordenatua

en: Unordered list
eu: Zerrenda ez ordenatua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Add @type
eu: Gehitu @type

en: Choose
eu: Hautatu

en: Button text
eu: Testu botoia

en: Link title
eu: Estekaren izenburua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Text format
eu: Testuaren formatua

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style

en: Linked to content
eu: Edukira estekatua

en: Linked to file
eu: fitxategira estekatua

en: Nothing
eu: Ezer

en: Asc
eu: Goraka

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: Boolean value
eu: Booleano balioa

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua
