Dropsolid Rocketship Core (5.0.2) - en to nn translation catalogue (48 entries)

en: tags
nn: merkelappar

en: Forms
nn: Skjema

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: more
nn: meir

en: Overview
nn: Oversikt

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: View
nn: Sjå på

en: Event
nn: Hending

en: User
nn: Brukar

en: Contact
nn: Kontakt

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Date format
nn: Datoformat

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Phone
nn: Telefon

en: View all
nn: Sjå alle

en: Maximum length
nn: Maks lengde

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Default language
nn: Standard språk

en: Front page
nn: Framside

en: Your message has been sent.
nn: Meldinga di er sent.

en: Apply
nn: Bruk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Choose
nn: Vel

en: - All -
nn: - Alle -

en: Strong
nn: Sterk

en: Text format
nn: Tekstformatering
