Dropsolid Rocketship Core (5.0.2) - en to ps translation catalogue (49 entries)

en: tags
ps: نيښلوني

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Description
ps: سپړنه

en: more
ps: نور

en: Action
ps: چار

en: Tags
ps: بچوي

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: Message
ps: پيغام

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: Text
ps: متن

en: Before
ps: مخکې

en: After
ps: وروسته

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Maximum length
ps: ټولو زيات اوږدوالی

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Front page
ps: مخ پاڼه

en: Buttons
ps: تڼیګانې

en: Superscript
ps: جګ ليک

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Bold
ps: زغرد

en: Italic
ps: رېوند

en: Subscript
ps: ټيټ ليک

en: Blockquote
ps: وينالېږد

en: Underline
ps: كرښن

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -

en: Strong
ps: زغرد

en: Text format
ps: متن بڼه
