Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to mn translation catalogue (38 entries)

en: tags
mn: шошгууд

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Tags
mn: Тагууд

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Quote
mn: Иш татах

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Small
mn: Жижиг

en: View
mn: Харах

en: Text
mn: Текст

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Page
mn: Хуудас

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Front page
mn: Толгой хуудас

en: characters
mn: тэмдэгтүүд

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Strong
mn: Том

en: Text format
mn: Бичвэрийн хэлбэр
