Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to os translation catalogue (19 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Description
os: Афыст

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: View
os: Фенд
