Dropsolid Rocketship Core (5.1.0) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: Forms
ky: Фомалар

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Search
ky: Издөө

en: Weight
ky: Салмагы
