Dropsolid Rocketship Core (5.1.1) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: View all
ga: Léigh tuilleadh

en: Strong
ga: Láidir
