Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: Contact
be: Кантакт

en: Created
be: Створана

en: Date format
be: Фармат даты

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Your message has been sent.
be: Вашае паведамленне дасланае.

en: About
be: Аб

en: Add @type
be: Дадаць @type

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Nothing
be: Нічога

en: Checkbox title
be: Назва пераключальніка
