Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Your message has been sent.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་འཕྲིན་དོན་འདི་གཏང་ཡོད།
