Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: True
fi: Tosi

en: View
fi: Näytä

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Created
fi: Luotu

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Time format
fi: Kellonajan muoto

en: Your message has been sent.
fi: Viestisi on lähetetty.

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Event start
fi: Tapahtuman alku

en: Event end
fi: Tapahtuman loppu

en: Company name
fi: Yrityksen nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Add @type
fi: Lisää @type

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: Nothing
fi: Ei mitään

en: Boolean value
fi: Boolean arvo
