Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: True
hr: Istina

en: View
hr: Pregled

en: Event
hr: Događanje

en: Contact
hr: Kontakt

en: Created
hr: Stvoreno

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Authored by
hr: Autor

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Time format
hr: Format datuma

en: Your message has been sent.
hr: Vaša poruka je poslana.

en: About
hr: Opis

en: Add @type
hr: Dodaj @type

en: Nothing
hr: Ništa
