Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: True
is: Rétt

en: View
is: Skoða

en: Event
is: Viðburður

en: Contact
is: Tengiliður

en: Created
is: Stofnað

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: Authored by
is: Höfundur

en: Your message has been sent.
is: Skilaboð þín hafa verið send.

en: Company name
is: Nafn fyrirtækis

en: About
is: Um

en: Add @type
is: Bæta við @type

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
