Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Contact
kk: Контакттау

en: Created
kk: Құрылған

en: Authored by
kk: Автор

en: Your message has been sent.
kk: Сіздің хабарламаңыз жіберілді.
