Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: True
my: အမှန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: About
my: အကြောင်း

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
