Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Event
nn: Hending

en: Contact
nn: Kontakt

en: Created
nn: Laga

en: Date format
nn: Datoformat

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Your message has been sent.
nn: Meldinga di er sent.
