Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: True
oc: Verai

en: View
oc: Veire

en: Event
oc: Eveniment

en: Contact
oc: Contacte

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Date format
oc: Format de data

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: Your message has been sent.
oc: Vòstre messatge es estat mandat.

en: Changed
oc: Modificat

en: Company name
oc: Nom de la societat

en: About
oc: A prepaus

en: Add @type
oc: Apondre @type

en: Nothing
oc: Res
