Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ
