Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to ru translation catalogue (40 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: True
ru: Истина

en: View
ru: Просмотр

en: Event
ru: Событие

en: Contact
ru: Контакт

en: Created
ru: Создано

en: Date format
ru: Формат даты

en: Authored by
ru: Автор

en: Demo
ru: Демо

en: Link text
ru: Текст ссылки

en: Time format
ru: Формат времени

en: Your message has been sent.
ru: Ваше сообщение отправлено.

en: Changed
ru: Изменение

en: Event start
ru: Начало события

en: Event end
ru: Завершение события

en: Product Category
ru: Категория товара

en: Company name
ru: Название компании

en: About
ru: Информация

en: Add @type
ru: Добавить @type

en: Publishing status
ru: Статус публикации

en: Wrapper
ru: Обёртка

en: Module settings
ru: Настройки модулей

en: Nothing
ru: Ничего

en: Blog tags
ru: Теги блога

en: Event settings
ru: Настройки события

en: Main image
ru: Главное изображение

en: Checkbox title
ru: Заголовок флажка

en: Admin email
ru: Сообщение администратору

en: Boolean value
ru: Логическое значение

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.

en: Download button
ru: Кнопка скачивания

en: Privacy policy
ru: Политика конфиденциальности

en: to %type
ru: в %type

en: Styling settings
ru: Настройки стиля
