Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: True
tr: Doğru

en: View
tr: Görüntüle

en: Event
tr: Olay

en: Contact
tr: İletişim

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Date format
tr: Tarih biçimi

en: Authored by
tr: Yazan

en: Job
tr: İş

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: Your message has been sent.
tr: İletiniz gönderildi.

en: Changed
tr: Değişti

en: Company name
tr: Şirket adı

en: About
tr: Hakkında

en: Add @type
tr: @type ekle

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu

en: Nothing
tr: Hiçbir şey

en: Boolean value
tr: Mantıksal değer
