Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Your message has been sent.
ug: ئۇچۇرىڭىز يوللاندى.

en: About
ug: ھەققىدە

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
