Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: True
uk: Істина

en: View
uk: Перегляд

en: Event
uk: Подія

en: Contact
uk: Контакт

en: Created
uk: Створено

en: Date format
uk: Формат дати

en: Authored by
uk: Автор

en: Demo
uk: Демо

en: Job
uk: Завдання

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Time format
uk: Формат часу

en: Your message has been sent.
uk: Ваше повідомлення було відправлене.

en: Changed
uk: Змінено

en: Event start
uk: Початок події

en: Event end
uk: Завершення події

en: Company name
uk: Назва компанії

en: About
uk: Про модуль

en: Add @type
uk: Додати тип @type

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: Wrapper
uk: Обгортка

en: Nothing
uk: Нічого

en: Event settings
uk: Налаштування події

en: Admin email
uk: Повідомлення адміністраторові

en: Boolean value
uk: Булеве значення

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.

en: Download button
uk: Кнопка завантаження

en: Options elements
uk: Елементи варіантів
