Dropsolid Rocketship Core (5.2.0) - en to is translation catalogue (42 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Body
is: Skrokkur

en: Save configuration
is: Goym samanseting

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Value
is: Virði

en: Email address
is: Teldupostbústaður

en: Description
is: Lýsing

en: more
is: meira

en: Overview
is: Yvirlit

en: Edit
is: Broyt

en: Date
is: Dagfesting

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: Message
is: Boð

en: - None -
is: - Einki -

en: Weight
is: Vekt

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Taxonomy term
is: Taksonomi orð

en: Preview
is: Undansýning

en: Small
is: Lítið

en: View
is: Vís

en: Text
is: Tekstur

en: User
is: Brúkari

en: Contact
is: Kontakt

en: Created
is: Stovnað

en: Node
is: Knútur

en: All
is: Øll

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða

en: Custom
is: Sergjørt

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Plain text
is: Reinur tekstur

en: Maximum length
is: Mest loyvda longd

en: Front page
is: Forsíða

en: Your message has been sent.
is: Tíni boð eru send.

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: About
is: Um

en: The maximum length of the field in characters.
is: Mest loyvda tal av bókstavum í reinini.

en: Strong
is: Sterkt
