Dropsolid Rocketship Core (5.2.0) - en to ka translation catalogue (50 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Description
ka: აღწერა

en: more
ka: მეტი

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Small
ka: პატარა

en: Text
ka: ტექსტი

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Open link in new window
ka: ბმულის ახალ ფანჯარაში გახსნა

en: All
ka: ყველა

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე

en: Default language
ka: საწყისი ენა

en: Front page
ka: მთავარი გვერდი

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: characters
ka: სიმბოლოები

en: Italic
ka: დახრილი

en: Global
ka: გლობალური

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი

en: Nothing
ka: არაფერი
