Dropsolid Rocketship Core (5.2.0) - en to se translation catalogue (22 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Description
se: Čilgehus

en: all
se: buot

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Text
se: Teaksta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: Share
se: Juogat

en: About
se: Birra
