Dropsolid Rocketship Core (5.2.0) - en to uk translation catalogue (182 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Value
uk: Значення

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Description
uk: Опис

en: more
uk: ще

en: Action
uk: Дія

en: Overview
uk: Огляд

en: all
uk: все

en: File
uk: Файл

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Message
uk: Повідомлення

en: - None -
uk: - Немає -

en: Weight
uk: Вага

en: Quote
uk: Цитувати

en: Image
uk: Зображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: Label
uk: Мітка

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: True
uk: Істина

en: Small
uk: Мале

en: View
uk: Перегляд

en: URL
uk: URL-адреса

en: Event
uk: Подія

en: Text
uk: Текст

en: Before
uk: Перед

en: After
uk: Після

en: User
uk: Користувач

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Contact
uk: Контакт

en: Created
uk: Створено

en: Node
uk: Матеріал

en: Open link in new window
uk: Відкривати посилання у новому вікні

en: All
uk: Все

en: Date format
uk: Формат дати

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Custom
uk: Власний

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Authored by
uk: Автор

en: Demo
uk: Демо

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Phone
uk: Телефон

en: Desc
uk: Спад

en: Job
uk: Завдання

en: Company
uk: Компанія

en: View all
uk: Переглянути все

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Redirect to
uk: Переадресувати на ...

en: Maximum length
uk: Максимальна довжина

en: Applications
uk: Програми

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Default language
uk: Базова мова

en: Share
uk: Спільні файли

en: Size of textfield
uk: Розмір текстового поля

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Time format
uk: Формат часу

en: Front page
uk: Головна сторінка

en: Buttons
uk: Кнопки

en: characters
uk: символів

en: Your message has been sent.
uk: Ваше повідомлення було відправлене.

en: Superscript
uk: Надрядковий індекс

en: Diff
uk: Різниця

en: Changed
uk: Змінено

en: Job applications
uk: Пропозиції роботи

en: Submissions
uk: Надсилання

en: Webform
uk: Вебформа

en: Apply
uk: Застосувати

en: Bold
uk: Напівжирний

en: Event start
uk: Початок події

en: Event end
uk: Завершення події

en: Intro text
uk: Вступний текст

en: Italic
uk: Курсив

en: Global
uk: Глобальне

en: Subscript
uk: Підрядковий індекс

en: Orange
uk: Помаранчевий

en: Application
uk: Програма

en: Blockquote
uk: Цитата

en: Pager
uk: Сторінковий навіґатор

en: Offset
uk: Зміщення

en: More link
uk: Посилання "Ще"

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Company name
uk: Назва компанії

en: Underline
uk: Підкреслений

en: Ordered list
uk: Нумерований список

en: Unordered list
uk: Ненумерований список

en: About
uk: Про модуль

en: Unordered list of links
uk: Маркований список посилань

en: Link class
uk: Клас посилання

en: Add @type
uk: Додати тип @type

en: Sort direction
uk: Напрям впорядкування

en: Button text
uk: Текст кнопки

en: My image
uk: Мої зображення

en: Python
uk: Пітон

en: In same window
uk: У тому ж вікні

en: Link title
uk: Заголовок посилання

en: Horizontal rule
uk: Горизонтальна лінія

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: - All -
uk: - Усе -

en: Textarea
uk: Текстова область

en: The maximum length of the field in characters.
uk: Максимальна довжина поля в символах.

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: Strong
uk: Сильний

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Text format
uk: Текстовий формат

en: Select a target
uk: Оберіть місце призначення

en: Highlight
uk: Підсвітити

en: Header text
uk: Текст верхнього колонтитулу

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Wrapper
uk: Обгортка

en: Terms of use
uk: Умови використання

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style

en: Linked to content
uk: Посилається на матеріал

en: Linked to file
uk: Посилається на файл

en: Nothing
uk: Нічого

en: Emphasis
uk: Акцент

en: Asc
uk: Зрост

en: Eg: h1, h2, p
uk: Наприклад: h1, h2, p

en: Put a class on the wrapper. Eg: block-title
uk: Додати клас на обгортку. Наприклад: block-title

en: Front
uk: Спереду

en: Master
uk: Головне

en: Monospace
uk: Моноширинний

en: Event settings
uk: Налаштування події

en: 404 page not found
uk: 404 сторінку не знайдено

en: Show label
uk: Показати мітку

en: Full HTML
uk: Повний HTML

en: Admin email
uk: Повідомлення адміністраторові

en: Maximum Width
uk: Максимальна ширина

en: Boolean value
uk: Булеве значення

en: Trim link text length
uk: Скорочувати довжину тексту посилання

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
uk: Для зняття обмеження на довжину текста посилання залишити порожнім.

en: URL only
uk: Лише URL-адреса

en: Show URL as plain text
uk: Показувати URL-адресу як неформатований текст

en: Add rel="nofollow" to links
uk: Додати до посилань rel="nofollow"

en: Link text trimmed to @limit characters
uk: Текст посилання скорочується до @limit символів

en: Link text not trimmed
uk: Текст посилання не скорочується

en: Show URL only as plain-text
uk: Показувати URL-адресу лише як простий текст

en: Show URL only
uk: Показувати лише URL-адресу

en: Add rel="@rel"
uk: Додати rel="@rel"

en: Processed text
uk: Оброблений текст

en: Strikethrough
uk: Перекреслений

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
uk: Текст, що буде показаний в полі до початку введення значення. Зазвичай це підказка з прикладом значення або короткий опис очікуваного формату.

en: Placeholder: @placeholder
uk: Заповнювач: @placeholder

en: 403 access denied
uk: 403 доступ заборонено

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Query key
uk: Ключ запиту

en: Configure Image Styles
uk: Конфігурувати стилі зображень

en: Manually entered paths should start with /, ? or #.
uk: Введені вручну шляхи мають починатися з /, ? або #.

en: Label: @label
uk: Мітка: @label

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.

en: Download button
uk: Кнопка завантаження

en: Basic HTML
uk: Простий HTML

en: Restricted HTML
uk: Обмежений HTML

en: Textfield size: @size
uk: Розмір текстового поля: @size

en: Put a class on the link. Eg: btn btn-default
uk: Додайте до посилання класи. Приклади: btn btn-default

en: Fallback format
uk: Резервний формат

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %bundle_name bundle. Aborting rendering.
uk: Під час генерування сутності %entity_type: %entity_id використовуючи поле %field_name на пакеті %bundle_name, виявлено рекурсію. Генерування перервано.

en: Show reset button
uk: Показати кнопку скидання

en: Options elements
uk: Елементи варіантів

en: Use local files for reusable media.
uk: Використовувати локальні файли для багаторазових медіа.

en: Use local images for reusable media.
uk: Використовувати локальні зображення для багаторазових медіа.

en: to %type
uk: до типу %type

en: Redirect to the webform
uk: Переспрямування на вебформу

en: If your webform has multiple pages, this will change the behavior of the "Next" button. This will also affect where validation messages show up after an error.
uk: Якщо вебформа містить кілька сторінок, це змінить поведінку кнопки «Далі». Це також вплине на те, де після помилки відображатимуться повідомлення перевірки.
