Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: True
cy: Gwir

en: View
cy: Gweld

en: Contact
cy: Cyswllt

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Date format
cy: Fformat dyddiad

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Your message has been sent.
cy: Mae'ch neges wedi ei yrru.

en: Add @type
cy: Ychwanegu @type
