Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: True
el: Αληθής

en: View
el: Προβολή

en: Event
el: Συμβάν

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Time format
el: Μορφή ώρας

en: Your message has been sent.
el: Το μήνυμά σας στάλθηκε.

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Company name
el: Όνομα εταιρίας

en: About
el: Περί

en: Add @type
el: Προσθήκη @type

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Nothing
el: Τίποτα

en: Boolean value
el: Τιμή Boolean
