Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: Contact
eo: Kontakto

en: Created
eo: Kreita

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Your message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.
