Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: True
mr: सत्य

en: View
mr: बघा

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Contact
mr: संपर्क

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Date format
mr: तारीख आराखडा

en: Authored by
mr: लेखक

en: Your message has been sent.
mr: तुमचा संदेश पाठवला गेला
