Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Delete
pt: Eliminar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: True
pt: Verdadeiro

en: View
pt: Mostrar

en: Contact
pt: Contacto

en: Created
pt: Criado

en: Date format
pt: Formato de data

en: Authored by
pt: Criado por

en: Job
pt: Trabalho

en: Link text
pt: Texto da ligação

en: Your message has been sent.
pt: A sua mensagem foi enviada.

en: Changed
pt: Alterado

en: About
pt: Sobre

en: Add @type
pt: Adicionar @type

en: Publishing status
pt: Estado da publicação

en: Nothing
pt: Nada

en: Boolean value
pt: Valor booleano
