Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම
