Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Contact
sl: Kontakt

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Authored by
sl: Avtor

en: Your message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.

en: About
sl: O modulu
