Dropsolid Rocketship Core (all releases) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Delete
ta: அழி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: True
ta: சரி

en: View
ta: பார்

en: Contact
ta: தொடர்பு

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Date format
ta: தேதி வடிவம்

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Your message has been sent.
ta: உங்களது தகவல் அனுப்பப் பட்டது.

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: About
ta: பற்றி

en: Add @type
ta: @type சேர்க்க

en: Nothing
ta: ஏதுமில்லை
