Dropsolid Rocketship Core (6.0.0-alpha18) - en to os translation catalogue (18 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Next
os: Дарддæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Description
os: Афыст

en: Overview
os: Афæлгæст

en: File
os: Файл

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд
