Dropsolid Rocketship Core (6.0.0-alpha26) - en to si translation catalogue (23 entries)

en: Forms
si: ආකෘතිපත්‍ර

en: Focus
si: යොමු වෙනවා

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Images
si: රූප

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Value
si: අගය

en: Description
si: විස්තරය

en: website
si: වෙබ් අඩවිය

en: File
si: ගොනුව

en: Search
si: සොයන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Front page
si: මුල් පිටුව
