Dropsolid Rocketship Core (6.0.0-alpha28) - en to az translation catalogue (96 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Next
az: İrəli

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Description
az: İzahat

en: On
az: Aktiv

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: File
az: Fayl

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Preview
az: Önizləmə

en: True
az: Həqiqət

en: Small
az: Balaca

en: Teaser
az: Tizer

en: Text
az: Mətn

en: Layout
az: Şablon

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: User
az: İstifadəçi

en: Node
az: Material

en: Open link in new window
az: Linki yeni pəncərədə açın

en: Page
az: Səhifə

en: Bottom
az: Aşağı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Off
az: Söndürülüb

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Link text
az: Link mətni

en: Button
az: Düymə

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Default language
az: Defolt dil

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Front page
az: Ana səhifə

en: Alignment
az: Nizamlama

en: characters
az: personajlar

en: Form
az: Forma

en: Grid
az: Cədvəl

en: Global
az: Qlobal

en: Subtitle
az: Altyazı

en: Menu name
az: Menyu adı

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Pager
az: Peycer

en: Columns
az: Sütunlar

en: More link
az: Daha çox link

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Ordered list
az: Sifarişli siyahısı

en: Unordered list
az: Sıralanmamış siyahı

en: Link class
az: Link classı

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Sort direction
az: Çeşid istiqaməti

en: Embed
az: Yerləşdirin

en: Frontpage
az: Ön səhifə

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: The maximum length of the field in characters.
az: Simvollarda sahənin maksimum uzunluğu.

en: Strong
az: Güclü

en: Text format
az: Mətn formatı

en: Save content
az: Məzmunu yadda saxlayın

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)

en: Link image to
az: Şəkili ilə əlaqələndirin

en: Image style: @style
az: Şəkil üslubu: @style

en: Linked to content
az: Məzmunla əlaqələndirilir

en: Linked to file
az: Faylla əlaqələndirilib

en: Nothing
az: heç nə

en: Full HTML
az: Tam HTML

en: Boolean value
az: Boolean qiyməti

en: Trim link text length
az: Link mətninin uzunluğunu kəsin

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
az: Limitsiz link mətn uzunluğuna icazə vermək üçün boş buraxın.

en: URL only
az: yalnız URL

en: Show URL as plain text
az: URL-ni düz mətn kimi göstərin

en: Add rel="nofollow" to links
az: Linklərə rel="nofollow" əlavə edin

en: Link text trimmed to @limit characters
az: @limit simvol üçün kəsilmiş link mətni

en: Link text not trimmed
az: Link mətni kəsilməyib

en: Show URL only as plain-text
az: URL-i yalnız düz mətn kimi göstərin

en: Show URL only
az: Yalnız URL göstər

en: Add rel="@rel"
az: rel="@rel" əlavə edin

en: Processed text
az: İşlənmiş mətn

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
az: Dəyər daxil edilənə qədər sahə daxilində göstəriləcək mətn. Bu göstəriş adətən nümunə dəyəri və ya gözlənilən formatın qısa təsviridir.

en: Placeholder: @placeholder
az: Kömək mətn: @placeholder

en: Site branding
az: Saytın markalanması

en: Query key
az: Sorğu açarı
