Dropsolid Rocketship Core (6.0.0-alpha28) - en to be translation catalogue (74 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Focus
be: Выбар актыўных элементаў

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Images
be: Малюнкі

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Description
be: Апісанне

en: On
be: На

en: Overview
be: Агляд

en: all
be: усе(ё)

en: File
be: Файл

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Top
be: Верх

en: URL
be: Спасылка

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Text
be: Тэкст

en: User
be: Карыстальнік

en: Node
be: Вузел

en: Page
be: Старонка

en: Bottom
be: Знізу

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Normal
be: Нармальны

en: Background color
be: Колер фона

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: Default language
be: Прадвызначаная мова

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: Front page
be: Галоўная старонка

en: characters
be: знакі

en: profile
be: профіль

en: Link color
be: Колер спасылак

en: Webform
be: Анкета

en: Form
be: Форма

en: Grid
be: Сетка

en: Subtitle
be: Падзагаловак

en: Menu name
be: Назва меню

en: Pager
be: Гартальнік

en: Machine name
be: Машынная назва

en: The file could not be created.
be: Немагчыма стварыць файл.

en: Popup
be: Выкідны

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Sort direction
be: Напрамак сартавання

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: The maximum length of the field in characters.
be: Максімальная даўжыня поля ў сімвалах.

en: Strong
be: Тлусты

en: Text format
be: Фармат тэксту

en: Save content
be: Захаваць змесціва

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style

en: Linked to content
be: Звязаны са змесцівам

en: Linked to file
be: Звязаны з файлам

en: Nothing
be: Нічога

en: Checkbox title
be: Назва пераключальніка

en: Restricted HTML
be: Абмежаваная HTML
