Dropsolid Rocketship Core (6.0.0-alpha34) - en to fy translation catalogue (16 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Next
fy: Folgjende

en: Save configuration
fy: Ynstellings bewarje

en: Delete
fy: Wiskje

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Content
fy: Ynhâld

en: Search
fy: Sykje

en: - None -
fy: - Gjint -

en: Preview
fy: Foarbyld

en: User
fy: Brûker

en: Share
fy: Diele

en: Front page
fy: Foarplaat

en: The file could not be created.
fy: It bestân koe net oanmakke wurde.

en: - Select -
fy: - Selektearje -

en: Text format
fy: Tekstopmaak
