Dropsolid Rocketship Core (6.0.0-alpha9) - en to rw translation catalogue (6 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Images
rw: amashusho

en: Submit
rw: ohereza

en: Top
rw: Hejuru

en: Bottom
rw: Hasi

en: Front page
rw: Ahabanza
