Dropsolid Rocketship Core (6.0.7) - en to lt translation catalogue (104 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Focus
lt: Fokusas

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Images
lt: Vaizdai

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Description
lt: Aprašymas

en: On
lt: Įjungta

en: Overview
lt: Apžvalga

en: all
lt: visi

en: File
lt: Failas

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Quote
lt: Kaina

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Top
lt: Viršus

en: Small
lt: Mažas

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Text
lt: Tekstas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: User
lt: Narys

en: Node
lt: Mazgas

en: Open link in new window
lt: Atidaryti nuorodą naujame lange

en: Page
lt: Puslapis

en: Bottom
lt: Apačia

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Off
lt: Išjungta

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Normal
lt: Normalus

en: View all
lt: Rodyti visus

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Class
lt: Klasė

en: Button
lt: Mygtukas

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: characters
lt: simboliai

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Webform
lt: Web forma

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Form
lt: Forma

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Italic
lt: Pasviręs

en: Global
lt: Globalus

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Menu name
lt: Meniu pavadinimas

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: The file could not be created.
lt: Failo sukurti neįmanoma

en: Company name
lt: Įmonės pavadinimas

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Sort direction
lt: Rikiavimo kryptis

en: Frontpage
lt: Titulinis puslapis

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Textarea
lt: Teksto sritis

en: The maximum length of the field in characters.
lt: Didžiausias laukelio ilgis simboliais.

en: Strong
lt: Tvirtas

en: Text format
lt: Teksto formatas

en: Manage content
lt: Valdyti turinį

en: Save content
lt: Išsaugoti turinį

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Linked to file
lt: Susietas su failu

en: Nothing
lt: Nieko

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Boolean value
lt: Boolean reikšmė

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder

en: Configure Image Styles
lt: Konfigūruoti paveikslėlių stilius

en: Manually entered paths should start with /, ? or #.
lt: Rankiniu būdu įvesti keliai turi prasidėti /, ? ar #.

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML
