Dropsolid Rocketship Core (6.0.7) - en to lv translation catalogue (107 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Focus
lv: Fokuss

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Images
lv: Attēli

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Description
lv: Apraksts

en: On
lv: Aktīvs

en: Overview
lv: Pārskats

en: all
lv: visi

en: File
lv: Fails

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Quote
lv: Citāts

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: True
lv: Jā

en: Background
lv: Fons

en: Top
lv: Augša

en: Small
lv: Mazs

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Text
lv: Teksts

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: User
lv: Lietotājs

en: Node
lv: Mezgls

en: Open link in new window
lv: Atvērt saiti jaunā logā

en: FAQ
lv: BUJ

en: Page
lv: Lapa

en: Bottom
lv: Apakša

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Off
lv: Izslēgts

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Normal
lv: Normāls

en: View all
lv: Skatīt visus

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Button
lv: Poga

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: Alignment
lv: Novietojums

en: characters
lv: simboli

en: Superscript
lv: Augšraksts

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: Webform
lv: Webforma

en: Bold
lv: Treknraksts

en: Form
lv: Forma

en: Grid
lv: Režģis

en: Italic
lv: Kursīvs

en: Global
lv: Globāls

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: Menu name
lv: Izvēlnes nosaukums

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Subscript
lv: Apakšraksts

en: Blockquote
lv: Citāts

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Columns
lv: Kolonnas

en: More link
lv: Saite Vairāk

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: The file could not be created.
lv: Datni nebija iespējams izveidot.

en: Company name
lv: Uzņēmuma nosaukums

en: Underline
lv: Pasvītrots

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: Link class
lv: Saites klase

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Sort direction
lv: Kārtošanas virziens

en: Embed
lv: Iekļaut

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: Frontpage
lv: Sākumlapa

en: Horizontal rule
lv: Horizontāla atdalošā līnija

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: Strong
lv: Stiprs

en: Text format
lv: Teksta formāts

en: Save content
lv: Saglabāt saturu

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: Linked to file
lv: Sasaitēts ar failu

en: Nothing
lv: Nekas

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Add rel="nofollow" to links
lv: Pievienot saitēm rel="nofollow".

en: Add rel="@rel"
lv: Pievienot rel="@rel"

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML
