Dropsolid Rocketship Core (6.0.8) - en to ku translation catalogue (58 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Focus
ku: جەختکردن

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: yes
ku: بەڵێ

en: Description
ku: دەربارە

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: File
ku: پەڕگە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Top
ku: سەرەوە

en: Small
ku: بچووک

en: Text
ku: دەق

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Node
ku: گرێ

en: Page
ku: پەڕە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: Default language
ku: زمانی بنەڕەتی

en: Size of textfield
ku: قەبارەی خانەی دەق

en: Front page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: characters
ku: هێما

en: profile
ku: زانیاریی تایبەت

en: Link color
ku: ڕەنگی بەستەر

en: Subtitle
ku: ژێرنیشان

en: Menu name
ku: ناوی لیسته‌

en: The file could not be created.
ku: په‌ڕگه‌ نه‌توانرا دروست بکرێت

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Frontpage
ku: لاپەڕەی سەرەتا

en: Strong
ku: بەهێزە

en: Text format
ku: فۆرماتی دەق

en: Save content
ku: ناوەڕۆک پاشەکەوت بکە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style

en: Nothing
ku: هیچ
