Dropsolid Rocketship Core (6.1.0-beta2) - en to et translation catalogue (125 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Focus
et: Fookus

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Description
et: Kirjeldus

en: On
et: Sees

en: Overview
et: Ülevaade

en: all
et: kõik

en: File
et: Manus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Name
et: Nimi

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: True
et: Tõene

en: Background
et: Taust

en: Top
et: Ülesse

en: Small
et: Väike

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Text
et: Tekst

en: Layout
et: Paigutus

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: User
et: Kasutaja

en: Node
et: Postitus

en: Open link in new window
et: Ava link uues aknas

en: Page
et: Lehekülg

en: Bottom
et: Alumine

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Off
et: Väljas

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Original image
et: Algne pilt

en: Id
et: ID

en: View all
et: Vaata kõiki

en: Background color
et: Taustavärv

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Class
et: Klass

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Share
et: Jaga

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Front page
et: Avaleht

en: Alignment
et: Joondus

en: Buttons
et: Nupud

en: characters
et: tähemärgid

en: Superscript
et: Ülaindeks

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Webform
et: Veebivorm

en: Bold
et: Rasvane

en: Form
et: Vorm

en: Grid
et: Ruudustik

en: Italic
et: Kursiiv

en: Global
et: Globaalne

en: Menu name
et: Menüü nimi

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Classes
et: Klassid

en: Subscript
et: Alaindeks

en: Blockquote
et: Tsitaadiplokk

en: Pager
et: Lehitseja

en: Columns
et: Veerud

en: More link
et: Link 'veel'

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: The file could not be created.
et: Faili ei õnnestunud luua.

en: Company name
et: Ettevõtte nimi

en: Underline
et: Allajoonitud

en: Ordered list
et: Järjestatud loend

en: Unordered list
et: Järjestamata loend

en: Link class
et: Lingi klass

en: - Select -
et: - Vali -

en: Sort direction
et: Sorteerimise suund

en: Embed
et: Manus

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Frontpage
et: Avaleht

en: Horizontal rule
et: Horisontaaljoon

en: The maximum length of the field in characters.
et: Välja maksimaalne pikkus sümbolites.

en: Strong
et: Tugev

en: Text format
et: Tekstivorming

en: Highlight
et: Esile tõstetud

en: Save content
et: Sisu salvestamine

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Linked to file
et: Link failile

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Boolean value
et: Kahendmuutuja väärtus

en: Trim link text length
et: Lühenda lingi teksti pikkust

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
et: Jäta tühjaks, et lubada piiramatut lingi teksti pikkust.

en: URL only
et: Ainult URL

en: Show URL as plain text
et: Näita URL-i tavatekstina

en: Add rel="nofollow" to links
et: Lisa linkidele rel="nofollow"

en: Link text trimmed to @limit characters
et: Lingi teksti pikkus piiratud @limit tähemärgini

en: Link text not trimmed
et: Lingi teksti pikkus pole piiratud

en: Show URL only as plain-text
et: Näita URL-i ainult tavatekstina

en: Show URL only
et: Näita ainult URL-i

en: Add rel="@rel"
et: Lisa rel="@rel"

en: Processed text
et: Töödeldud tekst

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Query key
et: Päringu võti

en: Configure Image Styles
et: Seadista pildistiile

en: Manually entered paths should start with /, ? or #.
et: Käsitsi sisestatud teekonnad peaks algama sümboliga /, ? või #.

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML

en: Textfield size: @size
et: Tekstivälja suurus: @size

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %bundle_name bundle. Aborting rendering.
et: Tuvastati rekursiivne renderdamine olemi %entity_type: %entity_id puhul, kasutades välja %field_name kogumis %bundle_name. Renderdamine katkestatud.

en: Use local files for reusable media.
et: Kasuta kohalikke faile korduvkasutatava meedia jaoks.

en: Use local images for reusable media.
et: Kasuta kohalikke pildifaile korduvkasutatava meedia jaoks.
