Dropsolid Rocketship Core (6.1.0-beta3) - en to lo translation catalogue (8 entries)

en: Focus
lo: ຈຸດສຸມ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ
