Dropsolid Rocketship Core (6.1.0-rc1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: File
de: Dokumänt

en: Original image
de: Original-Bild

en: Background color
de: Hintergrundfarb

en: Default language
de: Standardsprach

en: Size of textfield
de: Grössi vom Textfäld

en: Front page
de: Ystigssyte

en: characters
de: Buechstabe
