Dropsolid Rocketship Core (6.1.0-rc1) - en to km translation catalogue (59 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Focus
km: ផ្ដោត​លើ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: File
km: ឯកសារ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Top
km: កំពូល

en: Small
km: តូច

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Text
km: អត្ថបទ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Page
km: ទំព័រ

en: Bottom
km: បាត

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: Default language
km: ភាសា​លំនាំ​ដើម

en: Size of textfield
km: ទំហំ​វាល​អត្ថបទ

en: Front page
km: ទំព័រ​មុខ

en: characters
km: តួអក្សរ

en: Link color
km: ពណ៌​តំណ

en: Menu name
km: ឈ្មោះ​ម៉ឺនុយ​

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: The file could not be created.
km: មិន​អាច​បង្កើត​ឯកសារ​បាន​ឡើយ​ ។

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: The maximum length of the field in characters.
km: ប្រវែង​អតិបរមា​របស់​វាល​គិត​ជា​តួអក្សរ ។

en: Strong
km: ​ខ្លាំង

en: Text format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ

en: Save content
km: រក្សាទុក​​មាតិកា​

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style

en: Linked to content
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​មាតិកា

en: Linked to file
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​ឯកសារ

en: Nothing
km: មិន​មាន
