Dropsolid Rocketship Core (6.1.0) - en to oc translation catalogue (95 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Content
oc: Contengut

en: Value
oc: Valor

en: Description
oc: Descripcion

en: On
oc: Activat

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: all
oc: tot

en: File
oc: Fichièr

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Weight
oc: Pes

en: Image
oc: Imatge

en: Name
oc: Nom

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: Label
oc: Etiqueta

en: Preview
oc: Apercebut

en: True
oc: Verai

en: Background
oc: Rèireplan

en: Top
oc: Naut

en: Small
oc: Pichon

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Text
oc: Tèxte

en: Layout
oc: Afichatge

en: Before
oc: Abans

en: After
oc: Aprèp

en: User
oc: Utilizaire

en: Node
oc: Nosèl

en: Open link in new window
oc: Dobrir lo ligam dins una novèla fenèstra

en: Page
oc: Pagina

en: Bottom
oc: Bas

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Off
oc: Desactivat

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Custom
oc: Personalizat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Original image
oc: Imatge original

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Padding
oc: Emplenatge

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: Maximum length
oc: Talha maximala

en: Default language
oc: Lenga per defaut

en: Share
oc: Partejar

en: Size of textfield
oc: Talha del camp de tèxte

en: Front page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Middle
oc: Mitan

en: Alignment
oc: Alinhament

en: Buttons
oc: Botons

en: characters
oc: caractèrs

en: Link color
oc: Color del ligam

en: Bold
oc: Gras

en: Form
oc: Formulari

en: Grid
oc: Grasilha

en: Italic
oc: Italica

en: Menu name
oc: Nom del menú

en: Orange
oc: Irange

en: Pager
oc: Paginacion

en: Columns
oc: Colomnas

en: More link
oc: Ligam "plus"

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: The file could not be created.
oc: Lo fichièr a pas pogut èsser creat.

en: Company name
oc: Nom de la societat

en: Underline
oc: Souligné

en: Ordered list
oc: Lista triada

en: Unordered list
oc: Lista pas triada

en: Link class
oc: Classa del ligam

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Embed
oc: Integrat

en: Button text
oc: Tèxte del boton

en: Frontpage
oc: Pagina d'acuèlh

en: Link title
oc: Títol del ligam

en: Background image
oc: Imatge de rèireplan

en: The maximum length of the field in characters.
oc: La longor maximala del camp en nombre de caractèrs.

en: Strong
oc: Fòrt

en: Text format
oc: Format de tèxte

en: Variant
oc: Varianta

en: Highlight
oc: Suslinhar

en: Header text
oc: Tèxte de l'entèsta

en: Save content
oc: Enregistrar un contengut

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style

en: Linked to content
oc: Ligada al contengut

en: Linked to file
oc: Ligada al fichièr

en: Nothing
oc: Res
