Dropsolid Rocketship Core (6.1.1) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Successivo

en: Submit
it: Invia

en: Image
it: Immagine

en: Top
it: In cima

en: Teaser
it: Anteprima

en: Text
it: Testo

en: User
it: Utente

en: Bottom
it: In fondo

en: Custom
it: Personalizzato

en: Alignment
it: Allineamento

en: Menu name
it: Nome del menu

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: Columns
it: Colonne

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Embed
it: Integra

en: Nothing
it: Niente

en: Boolean value
it: Valore boleano
